Kelionės kitu kampu

„LAIMINGOS MOTERS KELIAS“

Kartais besisukdamos savoje rutinoje, nuolatiniame skubėjime, nuolatiniuose darbų srautuose ar netenkinančiuose santykiuose pametame pačios save.

Ar kartais patyliukais pasvajojate apie Kitokį gyvenimą? O gal pasiilgote laiko Sau? Gal tiesiog norite apžvelgti ir naujai įvertinti tai, ką jau turite?

TUOMET ŠIS KELIAS JŪSŲ!

KVIEČIAME į asmeninio augimo mokymus „Laimingos moters kelias“ Ispanijoje. Tenerifė – viena gražiausių salų, viliojanti savo paslaptingu grožiu. Kartais ji tiesiog vadinama Rojumi.

Kelionės tikslas – padėti atrasti naujus vidinius resursus, paskatinti moteris imtis džiaugsmingų pokyčių, naujų verslo idėjų, nuslopintų ar naujai atrastų tikslų. Tai bus galimybė netradicinėje, bet įkvepiančioje aplinkoje dalintis patirtimi ir ieškoti atsakymų į savo aktualius klausimus.

KUO ŠI KELIONĖ YPATINGA?

  • Iš naujo susipažinsite su Savimi – pamatysite save skirtingose aplinkose ir situacijose.
  • Išbandysite ir išmoksite keletą metodų galinčių padėti prisiminti tai, apie ką seniai svajojome, atrasti naujų siekų bei įkvėpimo šaltinių.
  • Pažvelgsite į savo aplinką ir gyvenimą kitu žvilgsniu – iš paukščio skrydžio.
  • Visos kartu išmoksime suderinti ne tik skirtingus vaidmenis – mama, žmona, vadovė, sesuo ir pan. bet ir „Reikėtų“, “Turėčiau“ ir „Norėčiau“.
  • Grįšite įkvėptos, laisviau komunikuojančios ir drąsiau sakančios – Tai Aš – Esu puiki, džiaugiuosi gyvenimu ir savimi!
  • Namo grįšite net tik pailsėjusios, pažinusios egzotiškąją Tenerifę pasilepinusios saulės voniomis, prisiragavusios vietinės virtuvės skonių, bet taip pat parsivešite ir savo asmeninį augimo planą padėsianti išlaikyti darną Jūsų gyvenime.

Kelionės metu jus lydės: 

astaASTA BLAŽINSKIENĖ. Sertifikuota profesionali koučingo specialistė (Erickson College International), UAB „Profesionalų aljansas“  partnerė, turinti daugiau 15-os metų darbo patirtį Personalo valdymo srityje, iš jų  - 12 metų vadovavimo patirtis. Šiuo meta aktyviai praktikuoja koučingą bei konsultuoja karjeros klausimais.

justinaJUSTINA GERVYTĖ. Psichologė, meno terapijos ir emocinio dizaino specialistė, UAB „Profesionalų aljansas“ konsultantė, turinti 10-ies metų profesinę psichologinio darbo patirtį. Nuo  2009 m. veda bendrųjų kompetencijų ugdymo mokymus viešo ir privataus sektoriaus klientams bei specializuotus mokymus psichologams.

Data: 2017 m. kovo 24 – 31 d.

Kaina 1183 EUR  Mokamas avansas 397 Eur iki gruodžio 20 d.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
* Skrydis Vilnius – Tenerife – Vilnius
* Registruotas bagažas (15kg)
* Rankinis bagažas ( 5kg)
* Pervežimai oro uostas – viešbutis-oro uostas
* Apgyvendinimas 4* viešbutyje
* Maitinimas : pusryčiai ir vakarienė

PAŽINTINĖ PROGRAMA:
* Žygis į Mascos tarpeklį
* Flamenko koncertas
* Ekskursija po salą aplankant Teidės ugnikalnį

MOKYMŲ PROGRAMA:
* Diskusijos
* Praktinės užduotys
* Asmeninės konsultacijos
* Grupiniai užsiėmimai

NEĮSKAIČIUOTA:
* Gėrimai vakarienės metu
* Asmeninės išlaidos
* Medicininių išlaidų draudimas
* Ekskursijos, neįtrauktos į programą

Programa gali keistis ar būti keičiama pagal grupės poreikius.

Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie pažintinę programą suteiks laimingi@kelioniufejos.lt, 8663 54434
Dėl registracijos ir informacijos apie asmeninio augimo mokymų programą kreiptis: Asta 8614 69602, asta.blazinskiene@alliance4.lt

 

tenerifes 4 2 tfs

 

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos