Kelionės kitu kampu

Madeiros pažinimas Šiaurietišku žingsniu

Kviečiame pažinti Madeirą žingsniuojant ir atrasti atokiau nuo turistinių maršrutų esančius salos kampelius.

Svarbiausi kelionės akcentai:

 • Išskirtiniai žygiai su šiaurietiško ėjimo profesionalia instruktore Irena Gudiškiene
 • Programa skirta tik Šiaurietiško ėjimo praktikos turintiems dalyviams
 • Net keturias dienas po žygių tęsime pažintį su sala privačiu autobusu: lankysime žymiausias Madeiros vietas su anglakalbe gide.
 • Gyvensime dviejų miegamųjų apartamentuose, dviviečiuose kambariuose Funchalio centre „Wines Lodges“
 • Dažniausiai maistą gaminsime patys apartamentų jaukiose virtuvėse.
 • Mūsų laukia ekskursija laivu: delfinų stebėjimas ir didžiausias Europos iškyšulys Cabo Girao.
 • Programos eiga ir eiliškumas gali būti koreguojami pagal oro sąlygas ir grupės dalyvių poreikius.
 • Žygių metu planuojama nueiti 7-12 km kasdien.
 • Turėsite laiko poilsiui. Sau.

Kelionės programa:

1 diena ( Spalio 13 ). Vakare atvykstate į Funchal‘į. Apgyvendinimas apartamentuose. Vakarienė mieste.

2 diena ( Spalio 14 ). Šiaurietišku žingsniu pasieksime labiausiai į rytus nutolusį Madeiros tašką – gamtos rezervatą Ponta de Sao Lourenco. Mūsų laukia užburiantys vaizdai, išvysime, kaip formavosi uolos, grožėsime Madeiros flora ir fauna, norintys turės galimybę išsimaudyti.
Pietausime vietiniame restorane Canical‘e. Po pietų aplankysime senąją sostinę – Machico, po to Garajau – Kristaus statulą, kur atsiveria ir puikūs Funchal‘io įlankos vaizdai.

3 diena ( Spalio 15 ). Diena šiaurietišku žingsniu Šiaurės Madeiroje. Pats pavadinimas „1000 krioklių“ atskleidžia, ko tikėtis šiame žygyje.
Vyksime į Paul da Serra (1200-1500m) Šiaurės Madeiroje, žingsniuodami grožėsimės Unesco saugomu laurų mišku, krioklių šokiu. 7 km su 400 metrų vertikalaus sukilimo – gana sudėtingas, patyrusiems ėjikams skirtas maršrutas. Pietūs restoranėlyje Porto Monitz ir maudynės lavos baseinuose.

4 diena ( Spalio 16). Diena be gido. Ryte kviečiu į turgų! Puiki galimybė paragauti Bananaso ir kitų tik čia išvestų vaisių rūšių, pažiūrėti, kaip gyva atrodo visuose restoranuose siūloma ir jau iki šio laiko tikrai bus paragauta garsioji žuvis – Espada.
Po pietų rekomenduojame pasikelti keltuvu (www.madeiracablecar.com ) į Monte, iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama.( Keltuvo kaina apie 16€ į abi puses). Nuotykių ieškotojus kviečiame nusileisti nuo kalno pintomis rogėmis – toboganu.

5 diena ( spalio 17).Lankysime aukščiausią Madeiros viršūnę ( apie 1860 m). Priklausomai nuo oro, žingsniuosime nuo 6 iki 10 kilometrų. Šįkart pietus restorane keisime į jaukų pikniką. Po jo tęsime pažintinę programą Šiaurinėje salos pusėje: Santana ir tradiciniai namukai, Porto da Cruz, iš kur atsiveria vaizdas į “Erelio uolą”. Vėliau susipažinsime su romo gamybos procesu, lankysime šio Madeiros gėrimų karaliaus muziejų . Esant geram orui Porto da Cruz’e dienos nuovargį nuplausime vandenyne.

6 diena ( spalio 18).Šiaurietišku žingsniu eisime palei vieną seniausių levadų Santo da Serra, kur eukaliptų medžius keičia lauro medžiai ir pušys. Atsiveriantys vaizdai užburia. Pietūs restorane. Grįžtant kviečiame sustoti „Palheiro Gardens“ (įėjimas už papildomą mokestį www.palheirogardens.com) – viename gražiausių Madeiros botanikos sodų , iš kur atsiveria vaizdas į Nuns slėnį. O jei turėsime pakankamai laiko ir energijos – į šį slėnį galėsime ir nusileisti.

7 diena. ( spalio 19). Dar viena diena be vietinio gido. Vykstame laivu stebėti delfinų. Tikimės kad mums pasiseks – ir mes juos išties pamatysime! Plauksime tik į vieną pusę ir išsilaipinę prie Faja dos Padres, keltuvu kelsimės į viršų (www.fajadospadres.com/faja/index.php/en/, keltuvas už papildomą mokestį). Kvapą gniaužiantys vaizdai – tik pusiaukelė. Nuo čia pavažiuosime iki Cabo Girao Skywalk, Camara de Lobos, kur rekomenduojame papietauti pakrantės restoranėlyje. Po pietų palei vandenyno pakrantę besidriekiančia aštuonių kilometrų promenda grįšime į Funšalį šiaurietišku žingsniu. Šią dieną vietoj privataus transporto naudosimės taksi arba išbandysime viešąjį transportą. Juk tai irgi salos pažinimo dalis!

8 diena ( spalio 20 d. ) po pusryčių išsiregistruojame iš apartamentų ( savo daiktus galėsime palikti apartamentų administracijoje). Laisvas laikas. 16:30 pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Kelionės kaina – 1077 eur
Kelionės kaina Šiaurietiškojo ėjimo klubo “8 Žingsniai” nariams – 1027 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Funšalis – Vilnius
 • Registruotas 15 kg. bagažas, rankinis – 5 kg
 • Pervežimai iš/į oro uostą
 • Keturi žygiai su instruktore
 • Keturių dienų eksursinė programa po žygių (iki vakaro)
 • Plaukimas laivu
 • Visi pervežimai pagal programą
 • Treji pietūs žygių metu

Į kainą neįskaičiuota:

Mokamas avansas 377 eur/asmeniui iki kovo 31 dienos. Galutinis atsiskaitymas iki rugsėjo 1 dienos.
Vietų skaičius – 10.

Registracija ir kelionės informacija Marija 8-663-54434 arba laimingi@kelioniufejos.lt
Pasiteiravimui dėl žygių programos ar šiaurietiško ėjimo Irena 8-615-59800 arba irena@8zingsniai.lt

 

100 waterfalls cabo-girao ponta de sao Lourenco santo antonio da serra the face of the east top of the world

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos