Fėjų užrašai

Novaturo išankstiniai 2023-ųjų vasaros poilsinių kelionių pasiūlymai jau ČIA!

2022 spalio 11

Skelbiame mūsų partnerio, kelionių organizatoriaus Novaturo, išankstinių 2023-ųjų vasaros poilsinių kelionių pardavimų startą! Planuokite vasaros kelionę iš anksto! Geresnės sąlygos ir papildomos naudos leis ramiai laukti savo kelionės.

Mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis. Paslauga leidžia užsitikrinti, kad kelionės kainai ateityje sumažėjus – Novaturas grąžins skirtumą. Tokiu būdu būsite garantuoti, kad pasinaudoję išankstinių pardavimų privalumais už išsirinktą poilsinę kelionę lėktuvu mokėsite mažiausią kainą.

Galimybė keisti kelionę ar keliautojo vardą, pavardę. Pasikeitus kelionės planams, suteikiama saugumo garantija. Rezervuojant kelionę dabar, galima keisti kelionę ar keliaujantį asmenį nemokamai.

Kviečiame nesirinkti iš likučių. Planuojant iš anksto – galimybė rinktis populiariausius, pamėgtus viešbučius už patrauklią kainą.

Geresnės sąlygos ir papildomos naudos:

– Pradinė įmoka – 75 €/asm.
– Galutinis apmokėjimas: ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms.
– Automatiškai pridedama papildomo +10 kg bagažo paslauga, taip galite turėti net 30 kg registruoto bagažo ir 8 kg rankinio bagažo (negalioja Madeiros kelionėms).
– Neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.
Garantijų paketas – nemokamai, sutaupykite 49 €/asm.:

„Auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex). Galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną. Tai padaryti galima ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris).
– Paslauga „Covid paketas“ (Covid pauzė + Saviizoliacijos pauzė). Susirgus Covid ir pateikus įrodymą 24 val. iki kelionės, suteikiama galimybė keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną.
Keliautojo vardo, pavardės keitimo galimybė – nemokamai.
Specialus pasiūlymas tik iki lapkričio 30 d. – mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis net su 67% nuolaida. Kviečiame naudotis šiuo pasiūlymu tik už 15 €/asm.:

– Mažiausios kainos garantija* TIK NOVATURO organizuojamoms kelionėms – įsigijus kelionę galite išlikti ramūs, kad keliaujate už mažiausią kainą, o jei Novaturo siūloma kelionės kaina ateityje sumažėtų – Novaturas įsipareigoja grąžinti kainos skirtumą!  Mažiausios kainos garantija pasinaudoti galima, jeigu iki išvykimo yra likę ne mažiau kaip 7 dienos. Detalias Mažiausios kainos garantijos sąlygas rasite čia.
– Papildoma nauda – kuro kainos svyravimo apsaugos paslauga, kuri apsaugo keliautoją nuo aviacinio kuro kainų pokyčių ateityje.
*Pasiūlymas galioja tik poilsinių kelionių paketams ir pažintinėms kelionėms.

Daugiau informacijos ir pasiūlymų teiraukitės el. paštu labas@kelioniufejos.lt arba tel. +37065986989

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos