Kelionės kitu kampu

Kelionė į Keniją – unikalios patirtys, vietinės tradicijos bei virtuvė

Nauja Žiemos sezono kryptis – Kenija!

TIESIOGINIAI ITAKA užsakomieji skrydžiai iš Vilniaus.

Tai galimybė iš arti stebėti laukinius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje: dramblius, žirafas, liūtus, leopardus, zebrus, buivolus, daugybę antilopių ir gazelių rūšių, beždžiones, stručius, begemotus, raganosius, krokodilus ir daugelį kitų. Po įspūdingų safario kelionių pailsėti balto smėlio paplūdimyje ir pasimėgauti prisiminimais.

5 priežastys aplankyti Keniją:

Laukinės gamtos Meka Afrikoje

Kenijoje gimė ne tik safaris, bet ir pats žodis „safari“ – svahili kalba jis reiškia kelionę. Daugelio lankytojų, atvykusių į Afriką, pagrindinis troškimas – pamatyti garsųjį Didįjį penketą (liūtą, leopardą, buivolą, raganosį ir dramblį) ir daugelių kitų gyvūnų jų natūralioje aplinkoje, o Kenijos laukinėse savanose tam yra geriausios sąlygos.

Vandenynas, saulė ir smėlis

Kenija yra ties pusiauju, toje pačioje geografinėje platumoje kaip Seišeliai, Maldyvai ar Balis, todėl čia yra vieni gražiausių Afrikos žemyno paplūdimių. Kokosinių palmių miškų apsuptas Diani paplūdimys – nepriekaištingo balto smėlio ruožas, kurį koraliniai rifai saugo nuo smarkaus bangavimo ir sudaro puikias sąlygas nardyti grožintis spalvotu jūros pasauliu.

Per bangas su Dhow

Romantiškiausias būdas pažinti stebuklingą Indijos vandenyną – skrodžiant per bangas tradiciniu laivu Dhow. Šie mediniai buriniai laivai naudojami šimtmečius ir šiandien jie vis dar yra įsišakniję svahilių kultūroje. Šie vėjo varomi laivai plaukia pro nuostabias smėlio saleles, atokias koralų salas ir žuvų knibždančius rifus.

Vietinės Kenijos gentys

Nors daugumą žmonių į šią Rytų Afrikos šalį traukia svajonės apie nuostabią Kenijos laukinę gamtą, daugeliui neišdildomus prisiminimus palieka bendravimas su vietiniais Kenijos gyventojais. Kenijoje gyvena daugiau kaip 40 etninių grupių, kurių kiekviena turi unikalias tradicijas, kalbas ir kultūrą. Susitikimai su masajų tauta praturtins atostogas gilumu ir šiluma.

40 tautų – 40 virtuvių
Mažai kam žinomas faktas apie Keniją, jog jos virtuvė yra įtraukta tarp 10 geriausių virtuvių visoje Afrikoje! Virtuvė čia apibūdinama kaip eklektiškai mišri, nes kiekviena bendruomenė turi savo vietinį maistą, kurio pagrindą sudaro kukurūzai ir kiti grūdai, pavyzdžiui, sorgai ir soros, priklausomai nuo regiono, ir kuris derinamas su įvairia mėsa ir daržovėmis.

Rekomenduojami viešbučiai:

Skrydžiai sausio – vasario mėn.

4* Sandies Malindi Dream Garden
7 nakvynės, viskas įskaičiuota
Šalia gražaus paplūdimio
„Boutique“ stiliaus viešbutis sodo apsuptyje
Jauki atmosfera
Kaina keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 1429 Eur

5* Diamonds Leisure Beach & Golf
7 nakvynės, viskas įskaičiuota
Egzotiškas sodas viešbučio teritorijoje
Erdvūs ir stilingi numeriai
Baseinai ir golfo aikštynas
Kaina keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 1419 Eur

4* Neptune Palm Beach Boutique

7 nakvynės, viskas įskaičiuota
Stilingas viešbutis
Išskirtinė virtuvė
Daugybė sporto šakų
Kaina keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 1499 Eur

Pasiteiravimui: laimingi@kelioniufejos.lt Marija Tel. +37066354434

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos