Kelionės kitu kampu

Kelionė po Islandiją (9 naktys/ 10 dienų). Specialus pasiūlymas.

Kelionės data: 2023 birželio 12 – 21 d.

  • Keliausime 9-ių vietų mikroautobusu.
  • Visos 9-ios nakvynės po stogu – svečių namuose, hosteliuose, viešbučiuose.
  • Kasdien eisime į žygius: lavos laukuose, kalnuose, ledynuose, miesteliuose.
  • Mėgausimės laukinėmis ir civilizuotomis geoterminėmis maudynėmis.

1 DIENA Jau pirmąją dieną aplankysime Krysuviko geoterminę zoną, kur įsitikinsite, kad žemė kvėpuoja. Pakeliui užsuksime į Tingvedliro nacionalinį parką – vieną svarbiausių istorinių vietų Islandijoje. Nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai muziejus po atviru dangumi, lankytojus supažindinantis su Islandijos salos formavimusi, papročiais ir kultūra. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA Pusryčiai. Šiandien nusimato ilga diena, nes pervažiuosime į šiaurinę salos dalį. Pakeliui lankysime islandų tradicinė velėninę bažnyčią, muziejų. Grožėsimės legendomis apipintu Dievų (Godafoso) kriokliu. Nakvynė apartamentuose.

3 DIENA Vykstame į Husaviką stebėti banginių (už papildomą mokestį), o grįždami vyksime prie Asbyrgio kanjono. Antrą dienos pusę leisime tyrinėdami Myvatno ežero apylinkes, užlipsime ant vieno kilometro skersmens kraterio ir grožėsimės nuo jo atsiveriančiais vaizdais. Nakvynė svečių namuose su bendrais patogumais.

4 DIENA Jei dar bus likę „nepabaigtų reikalų“ prie Myvatno ežero – rytą skirsime jam. Vėliau vyksime prie Detifoso – galingiausio Europos krioklio. Taip pat lankysime išskirtiniame peizaže tyvuliuojntį Lagarfljoto ežerą bei Stuðlagil kanjoną. Vakarienė ir nakvynė Djupovogur miestelyje.

5 DIENA Po pusryčių vyksime prie tirpstančio ledkalnių ežero ir didžiausio ledyno Europoje. Vatnajokudlio ledynas dengia apie 8 proc. viso šalies ploto (daugiau nei 8 tūkst. kv. km.). Vidutinis sniego ir ledo dangos storis yra 400 – 450 m., o storiausia ledyno vieta siekia beveik 1000 m. Po šiuo ledo milžinu stūkso net keli galingi ir vis dar aktyvūs ugnikalniai. Tai didžiausias Islandijos ir visos Europos ledynas. Deimantų paplūdimys. Plaukimas ledkalnių ežere ( už papildomą mokestį).

6 DIENA Šiandienos plane – žalia samana apaugę lavos laukai, gilus Fjadrargljufuro upės kanjonas, Dirholėjaus iškyšulys, juodojo smėlio paplūdimys, ir, žinoma, vienas kitas krioklys. Jei vakare dar turėsite noro ir jėgų, važiuosime išsimaudyti geoterminiame baseine ar nužygiuosime iki karštųjų versmių upelio. Nakvynė Viko miestelyje.

7 DIENA Spalvotieji Landmannalaugar kalnai – tai viena gražiausių vietų Islandijoje. Neįprastų spalvų kalnus pažinime žygiuodami. Rožinė, žalia, geltona, mėlyna, balta ir juoda
– visos spalvos maišosi tarpusavyje ir sukuria magišką atmosferą. Po žygio nuovargį nuplausime geoterminiame upelyje.

8 DIENA Planas priklausys nuo oro bei keliautojų savijautos. Labiausiai norėtume parodyti ne mažiau žavius ir spalvotus Kerlingarfjoll kalnus, arba, jei norėsis, dar kartą sugrįšime į Landmannalaugar. Nors ir tenka pavažiuoti nemažą gabalą kelio, tačiau vaizdai to verti.

9 DIENA Šiandiena lieka ekspromtui tam, ko norėsis labiausiai. Gal šviežiausių lavos laukų, o gal dar vieno kalnų žygio? Ką beveiktume, neabejotinai padėkosime savo kūnams – vyksime į mūsų klientų pamėgtą modernų geoterminį spa centrą „Sky Lagoon“ ( už papildomą mokestį). Nakvynė apartamentuose Reikjavike.

10 DIENA Rytinė pažintis su Reikjaviku. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionės kaina 2090 + lėktuvo bilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė pagal programą 9-ių vietų mikroautobusu;
• Apgyvendinimas svečių namuose, apartamentuose, hosteliuose, privačiame sektoriuje. Dalyje apgyvendinimo vietų virtuvės, WC ir dušai yra bendri. (Hosteliai – patikrinti ir dažnai klientus nustebina švara ir įrengimu.)
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo – vairuotojo paslaugos Islandijoje
• Maitinimas : 2 pusryčiai, 2 vakarienės, lengvi užkandžiai žygių metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Skrydžio bilietai ( perkame grupinius, kaina nuo 390 eur)
• Kelionės draudimas;
• Maitinimas, nenurodytas prie „įskaičiuota“ ( (Likusias dienas maitinsimės savarankiškai: gaminsimės virtuvėse, kur yra visa reikiama įranga, arba valgysime miestelių kavinėse, restoranuose).

Pasirenkamos pramogos:
Banginių stebėjimas, kaina apie 100 eur/asmeniui
Pasiplaukiojimas ledkalnio ežere, kaina apie 70 eur/asmeniui
Sky Lagoon, kaina apie 55 eur / asmeniui

Programa gali būti keičiama atsižvelgiant į kelių būklę, oro sąlygas ir grupės poreikius.

Programa patikrinta ir pamėgta mūsų keliautojų, kurta bendradarbiaujant su šios šalies ekspertu Edmundu Statkausku (www.islandija.info)
Grupę lydės Islandiją gerai pažįstantis gidas Žilvinas Žebrauskas.

Užsakymas patvirtinamas po avanso (30% kelionės kainos) apmokėjimo. Likusi suma mokama 30 dienų iki kelionės.


Užsakymai ir informacija laimingi@kelioniufejos.lt +370 663 54434

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos