Kelionės kitu kampu

Patyriminė-poilsinė kelionė moterims „MĖGAUKIS GYVENIMU” su mentore GINTARE DAVAINIENE

Patyriminė-poilsinė kelionė „MĖGAUKIS GYVENIMU” su mentore GINTARE DAVAINIENE

 Santorinio saloje, Graikijoje, 2021 m. rugsėjo 4-11 d.

Kviečiame prisijungti į kelionę su GINTARE DAVAINIENĖ ir pasimėgauti SANTORINIO SALA.

SANTORINIS – vulkaninės kilmės sala, priklausanti Graikijai, Kikladų salynui. Ši pusmėnulio formos sala vilioja poilsiautojus neįprastu kraštovaizdžiu, svaiginančiais saulėlydžiais, jaukiomis gatvelėmis nedideliuose miesteliuose ir Graikijos vizitine kortele tapusiais baltais namukais.

Legendos pasakoja, kad Santorinis – tai antikos istoriko ir filosofo Platono aprašyta jūroje paskendusios Atlantidos dalis. Pasakojama, kad Santorinio sala išliko po kadaise vykusio galingo Vulkano išsiveržimo, į jūros dugną nuplovusio net garsiąją Mino civilizaciją, klestėjusią Kretos ir aplinkinėse Graikijos salose.

Iš salos gerai matoma didžiulė kaldera – plati stačiašlaitė dauba, kuri įprastai susidaro ugnikalnio viršūnėje po išsiveržimo. Santorinio kaldera yra po vandeniu ir yra išskirtinė tuo, jog tai vienintelė paskendusi kaldera pasaulyje.

Santorinis žavi poilsiautojus savo romantiškais Oia ir Fira miesteliais, tarsi aviečių uogiene nudažytais saulėlydžiais, uolėtomis pakrantėmis, karštomis versmėmis, juodu smėliu, graikiška virtuve, garsėjančia savo vynu ir alyvuogėmis bei prabangiais uolose įrengtais viešbučiais, atspindinčiais Graikijos kultūrą.

Kelionės metu Jūsų laukia:

- patyriminė programa su lektore ir rašytoja Gintare Davainiene;

- prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis;

- paskaitos;

- savęs pažinimo įrankių parinkimas;

- patyriminės užduotys;

- psichoterapinės praktikos;

- meditacijos.

- laikas SAU, naujos pažintys ir tiesiog ATOSTOGOS!

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.

Kelionės tema – SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai - viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradę „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Saviugda su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

DATA: 2021 m. rugsėjo 4-11 d.

VIETA: Graikija/Santorini sala
DALYVIŲ SKAIČIUS: 10 žm.

INVESTICIJA:
Trukmė: 8 dienos/7 naktys
Kaina: 1545 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje + skrydis (~nuo 220 Eur/asmeniui)

Avansas – 278 Eur/asmeniui. Likutis 40 d. iki kelionės.

Į kainą įskaičiuota:​

 • pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
 • 7 nakvynės ARESSANA SPA & SUITES 4* viešbutyje, dviviečiuose kambariuose;
 • Pusryčiai ir vakarienė;
 • Patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Santorinis – Vilnius(~ nuo 220 Eur);
 • bagažas;
 • Wizzair Flex – skrydžio bilieto keitimas internetu, nemokant skrydžio keitimo mokesčių.
 • gėrimai vakarienės metu;
 • kurorto mokestis (3 Eur/asmeniui/parai);
 • asmeninės išlaidos;
 • ekskursijos;
 • draudimas.

 

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3emsqk6 arba el.paštu info@kelioniufejos.lt

Pasiteiravimui: el. paštas info@kelioniufejos.lt  Tel.: +370 612 70047 Laura

 

1 (1) 2 (2) 3 4 (3) 5 6

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos