Kelionės kitu kampu

Patyriminė kelionė moterims 5 STICHIJOS – 5 ŽEMĖSE Chinque Terre, Italijoje

Kviečiame į kelionę po „5 žemes“ nuostabaus grožio Chinque Terre regione Italijoje ir į pažintį su savimi per 5 gamtos stichijas!

Chinque Terre  regioną sudaro 5 nedideli dailūs žvejų kaimeliai: Monterosso al Mare, Vernazza, Cornigia, Manarola ir Riomaggiore. Įsirėžusius į uolas tarp jūros ir kalvų, visus penkis kaimelius jungia pakrante vingiuojantis pėsčiųjų takas.  Kadangi automobiliams pritaikytų kelių čia nėra labai daug, po regioną daugiausiai keliausime traukiniu, nes tai – patogiausias būdas nukeliauti iš vieno  miestelio į kitą. Miesteliai nedideli, turėsime daug laiko ramiai iššniukštinėti pačius gražiausius kampelius, aplankyti pilis, paplūdimius, papietauti jaukiuose restoraniukuose, pasigrožėti ramiai bangose besisupančiais laiveliais, pasivaikščioti po senamiesčius. Aplankysime ir šalia Chinque Terre  regiono esančius miestelius. 

Kelionės metu jūsų laukia:

• Pažintis su vaizdinguoju Chinque terre (penkių žemių) Italijos regionu traukiniu ir pėsčiomis;
•  Gyvenimas 18 amžiaus viloje įkurtuose apartamentuose;
• Patyriminė programa, vedanti per Ugnies, Oro, Žemės, Vandens ir Eterio stichijas ir savęs pažinimą ir vidinį resursų atstatymą;
• Ryto ir vakaro ritualai;
• Poilsis ir laikas sau;

Kiekvieną dieną jūsų lauks teorinė ir praktinė pažintis su nauja gamtos stichija ir atradimu savo ryšio su ja. Nauji ritualai, ryto judesio praktikos, susipažinimo su gamtos elementais užduotys, pažintis su regiono miesteliais, akimirkų fiksavimas piešimo priemonėmis, o ne telefonu, magiški vakarai. Pasitelkus praktikas, įspūdžiai įsirašys jūsų odoje kaip vėjo gūsis, šnervėse kaip jūros kvapo dvelksmas, akyse kaip spalvos, šviesos ir šešėlio žaismė. Pasaulis sustos, protas nurims, pojūčiai atsipalaiduos, o kūnas – ilsėsis.

Į šią įspūdžiais turtingą išorinę bei magišką vidinę, patyriminę, atradimų, džiaugsmo ir stebuklų kelionę jus ves ASTA IVAŠKEVIČIŪTĖ ir LAURA GAUČYTĖ.

ASTA IVAŠKEVIČIŪTĖ: Beveik 10 metų dirbau reklamos ir rinkodaros srityje, siekiau karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, supratau, kad laimės man čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmiau vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo.

Dabar jau beveik 10 metų skaitau paskaitas, mokau mano sukurto efektyvaus darbo su savim metodo “Savo gyvenimo autorė(-ius)”. Šis metodas padeda iš esmės pakeisti požiūrį į save, savo mintis bei emocijas, o situacijas, santykius, gyvenimo aplinkybes pamatyti naujais aspektais.

Esu rašytoja, knygų “Laisvė būti savimi”, “Nuovargis – neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti”, “Pozityvus mąstymas – vaistas nuo blogo gyvenimo”, „Gydančios pasakos suaugusiems“ autorė.

LAURA GAUČYTĖ: Kelionės – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Jau 19 metų jas kuriu, organizuoju ir, žinoma, keliauju. Gyvenimo iššūkiai paskatino keisti(s) ir kurti savo svajonių gyvenimą, rinktis sielą gydančias sąmoningas praktikas. Daugiau nei 10 metų gilinuosi į įvairias sąmoningumo praktikas. Šiandien esu NIA (neuromuscular integrative action) šokių technikos mokytoja, „Laumių Šokiai“ erdvės įkūrėja, neurografikos, korekcinės chiromantijos, Ajurvedos ir Tantros praktikė, įvairių sąmoningų renginių ir kelionių kūrėja.

DATA: 2023 m. rugsėjo 23 – 30 d. (8 dienos/7 naktys)

VIETA: Italija, Chinque Terre

ŽMONIŲ SKAIČIUS:  8 asm.

INVESTICIJA: 1199 Eur/asmeniui, gyvenant apartamentuose, dviviečiame kambaryje + skrydis (nuo 160 Eur/asmeniui)
Avansas – 280 Eur/asmeniui mokamas registracijos patvirtinimo metu.

Įskaičiuota:
• Patyriminė programa su Asta Ivaškevičiūte ir Laura Gaučyte;
• Pervežimai iš/į oro uostas-vila-oro uostas;
• 7 n. apgyvendinimas 18 amžiaus vilos apartamentuose su pusryčiais;
• Itališka vakarienė pirmąjį vakarą;
• Kelionė traukiniu į „Chinque terre“ miestus ir pasivaikščiojimai pažintiniais takais.

Neįskaičiuota:
• Skrydis Vilnius-Bergamas-Vilnius (nuo 160 Eur);
• Vietos kurorto mokesčiai;
• Maitinimas, nenurodytas programoje;
• Kelionės sveikatos draudimas;
• Asmeninės išlaidos.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/CHINQUETERRE arba el.paštu  laumiusokiai@gmail.com

Pasiteiravimui: el. paštas laumiusokiai@gmail.com Tel.: +370 612 700 47 Laura, +370 604 204 85 Asta

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos