Kelionės kitu kampu

PATYRIMINĖS MOTERIŠKOS ATOSTOGOS „BOBŲ VASARA PORTUGALIJOJE” su mentore GINTARE DAVAINIENE

 

Mielos moterys, kviečiame jus prisijungti į šią kelionę su GINTARE DAVAINIENĖ ir dar bent vienai savaitei sugrąžinžti save į vasarą ir pasimėgauti „kaulų nelaužančia“ šiluma, nuostabiais gamtos vaizdais, skaniu maistu, laiku tik sau mylimiausiajai ir tikru bei ypatingu susitikimu su pačia savimi.
Šioje kelionėje turėsite galimybę sušildyti ne tik savo kūnus, bet ir savo sielas, nes Gintarės pagalba įsigilinsite į savo sielos poreikius, ieškosite savo širdies sunkumų priežasčių, o atradusios – transformuosite juos į pačius šilčiausius jausmus tiek sau, tiek savo artimiesiems, tiek savo gyvenimui apskritai.

PORTUGALIJOS ALGARVĖ – tai piečiausias Portugalijos regionas, užburiantis įsimintinomis uolėtomis pakrantėmis ir iš uolų suformuotomis grotomis, jaukiais, akmenimis grįstais senamiesčiais ir viliojančiais sardinių bei įvairiausių jūros gėrybių aromatais, sklindančiais iš vietinių kavinukių. Algarvė – tai vasarą pratęsti viliojantis Europos pakraštys, kur šiluma užsibūna iki vėlyvo rudens, o išskirtinio grožio uolėti įlankų paplūdimiai tarsi meilužiai slapstosi vos ne kiekvienoje Algarvės pakrantėje.

Kelionės metu Jūsų laukia:
- patyriminė programa su saviugdos specialiste, numerologe ir rašytoja Gintare Davainiene;
- prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis;
- paskaitos;
- savęs pažinimo programa bei pagal Jūsų poreikius parinktos patyriminės užduotys;
- psichoterapinės praktikos;
- unikalios meditacijos;
- laikas tik SAU, naujos pažintys ir tiesiog MOTERIŠKOS ATOSTOGOS!

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.
Kelionės tema – SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.
Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje.
Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Saviugda su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

DATA: 2021 m. spalio 8-15 d.

VIETA: Algarvė (Portugalija)
DALYVIŲ SKAIČIUS: 7 žm.

INVESTICIJA:
Trukmė: 8 dienos/7 naktys
Kaina: 775 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:

• Skrydis Vilnius – Faro – Vilnius su kelionių organizatoriumi Tez Tour
• 20 kg registruotas bagažas ir iki 5 kg rankinis bagažas;
• pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
• 7 nakvynės PESTANA VIKING 4* viešbutyje, dviviečiuose kambariuose;
• pusryčiai;
• patyriminė mokymų programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

• ekskursijos;
• draudimas;
• Covid-19 testai;
• Asmeninės išlaidos.

REGISTRACIJA: Tel. +370 612 70047 arba el.paštu  info@kelioniufejos.lt

Pestana panoramic Pestana pool Pestana Village Algarve street Pestana view

 

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos