Kelionės kitu kampu

Retritas moterims Turkijoje

Kviečiame į net 10-ies ramybe alsuojančių dienų kelionę moterims, kurios ieško išskirtinio patyrimo bei augimo!

Ar esate išsiilgusi SAVĘS? Kokybiškos PAUZĖS savo gyvenime? Norite mėgautis akimirkomis, skoniais bei aromatais? Esate įsisukusi į namų ir darbų rutiną? Jei bent į vieną klausimą atsakėte TAIP – ši patyriminė kelionė kaip tik Jums!

Šių atostogų metu jūsų laukia išskirtinis dėmesys, saugi ir patogi aplinka, daug pokalbių, diskusijų, savęs pažinimo užduočių, praktinių ir kūrybinių užsiėmimų, taip pat, meditacijos, grupinės ir individualios sesijos bei asmeninės konsultacijos.

Komanda:

MILDA SABIENĖ

Holistinė koučerė, verslo psichologė, įkvėpianti lektorė, 3-jų tarptautinių bestselerių bendraautorė, asmeninių pokyčių konsultantė, konsteliatorė, regresologė, sertifikuota NLP ir ThetaHealing® praktikė, knygos “7 Visatos dėsniai” autorė, asmeninio tobulėjimo knygos “PLANUOKIS” ir “TIKSLŲ knygos” autorė, pardavimų ir rinkodaros specialistė.

LINA GULBINAITĖ

„UPÈ in me“ šokio – judesio užsiėmimų kūrėja, integruotosios šokio – judesio terapijos praktikė, sertifikuota NIA trenerė, šiuo metu studijuoja integruotą kūno ir judesio terapiją bei tantrinės praktikos, auginančios kūno sąmoningumą. Daugiau nei dešimt metų aktyviai gilinasi į kūną orientuotuose terapiniuose mokymuose.

PROGRAMA:

1 diena: Skrydis Vilnius – Stambulas – Kayseri (Kapadokija). Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio. Įsikuriame butikinio stiliaus viešbutyje Gioreme mieste, su vaizdu į slėnį, iš kurio terasos galėsime stebėti dangų puošiančius oro balionus.

2 – 4 dienos: atsiduosime Kapadokijos magijai*: lankysime Meilės slėnį, vyksime į Gioreme – muziejų po atviru dangumi, klaidžiosime požeminio miesto tuneliais, mėgausimės kalnų ir „fėjų kaminų“ vaizdais, susipažinsime su dervišų kultūra.

*už papildomą mokestį

5 diena: Kapadokija – Gaziantepas ( 5 val. kelio). Dienos akcentai: Gaziantepo senamiestis. Zeugmos muziejus su įspūdinga mozaikų kolekcija.

6 diena: Gaziantepas – Sanliurfa Dienos akcentai: Harrano senovinis miestas, kuriame tariamai gyveno pranašas Abraomas. Sanliurfos istorinis centras.

7 diena: Sanliurfa – Adiyamanas Dienos akcentai: Giobekli Tepe, kuri laikoma seniausia pasaulyje šventykla, savo amžiumi lenkianti net Mesapotamijos kultūras. Saulėlydis ant Nemruto kalno ( 2150 m), kurio viršuje stūkso didžiulės akmeninės galvos. Tai vienas iš labiausiai žinomų rytų Turkijos paminklų, vadinamas aštuntuoju pasaulio stebuklu.

8 diena: Adiyamanas – Mardinas ( 4 val. kelio) Dienos akcentai : savarankiški tyrininėjimai Mardino mieste. Spalio 14 d. Mardinas ir apylinkės

9 diena: Turėsime galimybę aplankyti Deyrulzafaraną – sirų ortodoksų vienuolyną bei Kasimiye medresė, kuri garsėja savo įspūdinga architektūra.

10 diena: programos pabaiga. Norinčias pratęsti atostogas kviečiame dar 3 naktis savarankiškai patyrinėti Stambulą.

Detali informacija:

DATA: 2023.10.06-15 d.

VIETA: TURKIJA, Kapadokija, Nemruto kalnas ir Mardinas!

INVESTICIJA: Laikas sau: 10 dienų. Kelionės kaina – 1995,00 Eur

Į kainą įskaičiuota:​

10.06-10d. / 4 naktys / Kapadokijoje, autentiškame viešbutyje, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;

10.10-15d. / 5 naktys / jaukiuose viešbučiuose pažintinės programos metu, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais (1 n. Gaziantepe, 1 n. Sanliurfoje, 1 n. Adiyamane, 2 n. Mardine);

Pažintinė programa su profesionaliu gidu anglų k. spalio 10 -14 dienomis;

Įėjimo bilietai į pažintinėje programoje numatytus lankomus objektus;

Konsteliacijos;

Meditacijos;

Grupinės koučingo sesijos;

Asmeninės koučingo sesijos/konsultacijos;

Į kainą neįskaičiuota:

Skrydžių bilietai (nuo 500 Eur);

Draudimas, asmeninės išlaidos masažai ir SPA procedūros;

Maitinimas – pietūs ir vakarienė;

Ekskursijos Kapadokijoje ( nuo 55 eur);

Skrydis oro balionu (apie 250 eur, pageidaujančioms);

Atostogų pratęsimas Stambulo mieste spalio 15-18 dienomis ( nuo 300 eur);

Susidomėjote? Susisiekime:

laimingi@kelioniufejos.lt

Pasiteiravimui: Marija – Tel.: +370 663 54434

FB/IG – kelionių fėjos

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos