Kelionės kitu kampu

Saugi kelionė po kvapų pasaulį su “BIOCOS academy”

Kvapai žadina mūsų emocijas, vaizduotę, prisiminimus. Gal cinamono kvapas jus pasodina prie Kalėdų stalo, jazminų – nukelia į vaikystę, o levandų – primena kelionę į Prancūziją? Leiskitės į 100 procentų natūralių kvapų kelionę savo namuose kartu su ekspertėmis iš „BIOCOS academy“ . Įsigiję šią kvapų kelionę, ne tik atrasite naujus ir pažįstamus kvapus, bet ir susikursite natūralius kvepalus. Atraskite kvapų pasaulį, pasirinkdami vieną iš „BIOCOS academy“ rinkinių :

  • “Nuotykių ieškotojams” ( rinkinį sudaro: elektrinis kvapų difuzorius eterinių aliejų garinimui, 2 kvapnios dulksnos, aromaterapinis oro gaiviklis „Be streso“, eterinių aliejų krepšelis (12 kokybiškų terapinių eterinių aliejų difuzoriui ir kvapų kūrimui), eterinių aliejų gidas, aliejinių kvepalų maišymo instrukcija su receptu ir buteliuku)
  • “Ramybės oazė” ( rinkinį sudaro: elektrinis kvapų difuzorius eterinių aliejų garinimui, 2 kvapnios dulksnos, aromaterapinis oro gaiviklis „Gaivūs namai“, eterinių aliejų krepšelis (12 kokybiškų terapinių eterinių aliejų difuzoriui ir kvapų kūrimui), eterinių aliejų gidas, aliejinių kvepalų (maišymo instrukcija su receptu ir buteliuku)

Rinkinio vertė – 200 eur Kaip pasinaudoti  “Atostogos medikams” pasiūlymu? 1. Užsakymą siųskite labas@kelioniufejos.lt nurodydami, kurią kvapų kelionę pasirinkote : “Nuotykių ieškotojams” ar “Ramybės oazė”. 2. Užsakymo metu nurodykite savo telefono numerį ir mediko licencijos/ kupono numerį. 3. Gaukite rinkinius ir “Kvapų kelionės gidą” į namus. 4. Likite sveiki ir atraskite kvapų pasaulį namuose.   Kylant klausimams rašykite, skambinkite labas@kelioniufejos.lt, 8659 86989   _MG_3682Aroma vakarelis1 parfumerijos vakarelisAroma vakarelis2 Koliazas

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos