Fėjų užrašai

Jungtiniai poilsio turai – dvigubai daugiau įspūdžių per vienas atostogos!

2017 rugpjūčio 8

Žiemos atostogų sezonas yra pats palankiausias metas, kai galime pasiūlyti aplankyti egzotinius kraštus. Kai Lietuvoje prasideda ilgi ir žiemiški vakarai – saulės kaitros, žalumos ir nuostabaus poilsio ieškoti keliaujame į tolimąsias šalis. O nusprendus dėl savo atostogų šalies – siūlome maksimaliai išnaudoti savo atostogas – tam puikiausiai tiks mūsų partnerio Novaturo jungtiniai poilsio turai!

 

  • Jungtinis poilsio turas JUNGTINIUOSE ARABŲ EMYRATUOSE
Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis, kurioje susilieja itin modernus pasaulis ir dykumų amžinybė. Šio jungtinio poilsio turo metu atostogausite pasirinktinai DubajausRas al Chaimos ir Fudžeiros emyratuose. Dubajus – vienas reikšmingiausių ir mėgstamiausių turistų JAE emyratų. Tai aukso ir pirkėjų miestas. Ras al Chaima – dykumų ir kalnų apsuptas kurortas, kuriame galima mėgautis ne tik saulės voniomis paplūdimiuose, bet ir puikiomis vandens pramogomis. Fudžeira – vienas jauniausių emyratų ir vienintelis, kurio pakrantę skalauja Indijos vandenynas. Šis emyratas visus žavi gamtovaizdžiu.

Skrydžių laikotarpis: 2017 12 23 – 2018 03 04

Kaina nuo 779 Eur

  • Jungtinis poilsio turas ŠRI LANKOJE + MALDYVUOSE
Šis jungtinis turas -  puiki galimybė per vienas atostogas apsilankyti dvejose skirtingose ir nepaprastai gražiose salose. Atostogos bus užlietos saulės spinduliais, poilsiu vaizdinguose paplūdimiuose ir ramybe. Žalioji arbatos ir prieskonių karalystė Šri Lanka sužavės saulės nutviekstais paplūdimiais, o Maldyvai užburs prabanga dvelkiančia ramybe, saule ir spalvingu povandeniniu pasauliu.

Skrydžių laikotarpis: 2017 12 17 – 2018 03 09

Kaina nuo 1389 Eur

  • Jungtinis poilsio turas VIETNAME
Vietnamas – egzotiškas ir tik dabar atrandamas Pietryčių Azijos kampelis, kuris kelerius pastaruosius metus iš eilės patenka tarp turistams patraukliausių šalių. Šio jungtinio poilsio turo metu dalį atostogų praleisite Ho Či Minio mieste. Tai verslo ir kultūros miestas, kuriame rasite prabangiausius viešbučius ir geriausius restoranu.  Likusį atostogų laiką ilsėsitės Fan Tieto kurorte. Tai vaizdingas ir puikius paplūdimius turintis miestas, kuris vilioja gerais viešbučiais, geromis kainomis ir puikiomis paslaugomis.

Skrydžių laikotarpis: 2017 12 01 – 2018 03 23
Kaina nuo 
1095 Eur

  • Jungtinis poilsio turas TAILANDE
Tailandas – nuostabaus grožio karalystė Pietryčių Azijoje, nusėta budistų šventyklomis. Šio jungtinio poilsio turo metu pasirinktinai lankysitės BankokePatajoje arba Ko Čange. Keletą naktų praleisite Bankoke, mieste, kuris laikomas pagrindiniais vartais į šalį ir viena egzotiškiausių Rytų sostinių. Pataja – vienas populiariausių pasaulio paplūdimių kurortų. Čia telpa ir dangoraižiai, ir patogūs viešbučiai, ir šurmulingas naktinis gyvenimas. Ko Čango salos teritorija yra paskelbta nacionaliniu parku, čia žavės puikūs balto smėlio paplūdimiai, kriokliai ir koralų rifai.

Skrydžių laikotarpis: 2017 10 20 – 2018 03 23

Kaina nuo 1095 Eur

Daugiau informacijos el. paštu labas@kelioniufejos.lt arba telefonu +37065986989

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos